MASTER SEO
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 2403
  • Kategorii: 17
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 3

O nas:

Oferujemy Państwu możliwość dodania swojej strony do naszego katalogu SEO. Promuj swoją witrynę z nami i dodaj ją już dziś do naszego katalogu! Gwarantujemy że się nie zawiedziesz.

Angielski Online

Reklama Google

Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę przedsiębiorstw występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate wyłoniła się w efekcie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Zasadniczym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Obejmuje ona pełną realizację linii pakujących, które stosowane są w dziedzinie spożywczej od wymyślania począwszy, przez produkowanie, przywóz, aż po fachowo funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te obejmują maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane systemy dostarczania produktu czy technologie działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich kwalifikacje oraz dostępność całej rozpiętości urządzeń profesjonalnych oferowanych w ramach grupy zapewnia, już w fazie projektowania, utworzenie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i zupełnie dostosowanych do specyficznych wymogów występujących aplikacji.
Równie ważną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego dostawcy otrzymać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako kompletny może dotrzeć na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zapewnić w przypadku awarii minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować potencjalne straty z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Podlinkuj stronę sacmi.com.pl:

Pakowanie i czekolada

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3